V20120C-M3/4W
Numer produktu DigiKey
V20120C-M3/4W-ND
Producent
Numer produktu producenta
V20120C-M3/4W
Opis
DIODE ARR SCHOT 120V 10A TO2203
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Matryca diodowa 1 para, wspólna katoda 120 V 10A Otwór przelotowy TO-220-3
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
V20120C-M3/4W Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
900 mV @ 10 A
Producent
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Seria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
700 µA @ 120 V
Opakowanie
Rurka
Temperatura robocza - złącze
-40°C - 150°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Konfiguracja diody
1 para, wspólna katoda
Obudowa / skrzynia
TO-220-3
Technologia
Dioda Schottky'ego
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220-3
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
120 V
Bazowy numer produktu
Prąd - średni wyprostowany (Io) (na diodę)
10A