V1FL45HM3/H
Numer produktu DigiKey
112-V1FL45HM3/HTR-ND - Taśma i szpula (TR)
112-V1FL45HM3/HCT-ND - Taśma cięta (CT)
112-V1FL45HM3/HDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
V1FL45HM3/H
Opis
DIODE SCHOTTKY 45V 1A DO219AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 45 V 1A Montaż powierzchniowy DO-219AB (SMF)
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
250 µA @ 60 V
Prod.
Pojemność przy Vr, F
190pF przy 4V, 1MHz
Seria
Klasa
Motoryzacja
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Kwalifikacja
AEC-Q101
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Technologia
Obudowa / skrzynia
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
45 V
Obudowa dostawcy urządzenia
DO-219AB (SMF)
Prąd - średni wyprostowany (Io)
1A
Temperatura robocza - złącze
-40°C - 150°C
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
530 mV @ 1 A
Bazowy numer produktu
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)