V15PM6-M3/H
Numer produktu DigiKey
V15PM6-M3/HTR-ND - Taśma i szpula (TR)
V15PM6-M3/HCT-ND - Taśma cięta (CT)
V15PM6-M3/HDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
V15PM6-M3/H
Opis
DIODE SCHOTTKY 60V 15A TO277A
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 60 V 15A Montaż powierzchniowy TO-277A (SMPC)
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
1.2 mA @ 60 V
Seria
Pojemność przy Vr, F
2300pF przy 4V, 1MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
Technologia
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-277A (SMPC)
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
60 V
Temperatura robocza - złącze
-40°C - 175°C
Prąd - średni wyprostowany (Io)
15A
Bazowy numer produktu
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
640 mV @ 15 A