V15P8-M3/86A
Numer produktu DigiKey
V15P8-M3/86AGITR-ND - Taśma i szpula (TR)
V15P8-M3/86AGICT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
V15P8-M3/86A
Opis
DIODE SCHOTTKY 80V 4.6A TO277A
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 80 V 4,6A Montaż powierzchniowy TO-277A (SMPC)
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
660 mV @ 15 A
Prod.
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Seria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
1.2 mA @ 80 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Obudowa / skrzynia
Technologia
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-277A (SMPC)
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
80 V
Temperatura robocza - złącze
-40°C - 150°C
Prąd - średni wyprostowany (Io)
4,6A