V10PWL45-M3/I
Numer produktu DigiKey
112-V10PWL45-M3/ITR-ND - Taśma i szpula (TR)
112-V10PWL45-M3/ICT-ND - Taśma cięta (CT)
112-V10PWL45-M3/IDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
V10PWL45-M3/I
Opis
DIODE SCHOTTKY 45V 10A SLIMDPAK
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 45 V 10A Montaż powierzchniowy SlimDPAK
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
1.5 mA @ 45 V
Prod.
Pojemność przy Vr, F
2190pF przy 4V, 1MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Klasa
Motoryzacja
Status części
Aktywny
Kwalifikacja
AEC-Q101
Technologia
Typ mocowania
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
45 V
Obudowa / skrzynia
Prąd - średni wyprostowany (Io)
10A
Obudowa dostawcy urządzenia
SlimDPAK
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
520 mV @ 10 A
Temperatura robocza - złącze
-40°C - 150°C
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)