V10PM6HM3/H
Numer produktu DigiKey
112-V10PM6HM3/HTR-ND - Taśma i szpula (TR)
112-V10PM6HM3/HCT-ND - Taśma cięta (CT)
112-V10PM6HM3/HDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
V10PM6HM3/H
Opis
DIODE SCHOTTKY 60V 10A TO277A
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 60 V 10A Montaż powierzchniowy TO-277A (SMPC)
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
800 µA @ 60 V
Prod.
Pojemność przy Vr, F
1650pF przy 4V, 1MHz
Seria
Klasa
Motoryzacja
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Kwalifikacja
AEC-Q101
Typ mocowania
Technologia
Obudowa / skrzynia
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
60 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-277A (SMPC)
Prąd - średni wyprostowany (Io)
10A
Temperatura robocza - złącze
-40°C - 175°C
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
640 mV @ 10 A
Bazowy numer produktu
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)