V10P10-M3/86A
Numer produktu DigiKey
V10P10-M3/86AGITR-ND - Taśma i szpula (TR)
V10P10-M3/86AGICT-ND - Taśma cięta (CT)
V10P10-M3/86AGIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
V10P10-M3/86A
Opis
DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO277A
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 100 V 10A Montaż powierzchniowy TO-277A (SMPC)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
V10P10-M3/86A Modele
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
680 mV @ 10 A
Prod.
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Seria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
150 µA @ 100 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
Technologia
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-277A (SMPC)
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
100 V
Temperatura robocza - złącze
-40°C - 150°C
Prąd - średni wyprostowany (Io)
10A