TZX5V1C-TAP
Numer produktu DigiKey
TZX5V1C-TAPGICT-ND - Taśma cięta (CT)
TZX5V1C-TAPGITB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
TZX5V1C-TAP
Opis
DIODE ZENER 5.1V 500MW DO204AH
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 5.1 V 500 mW Otwór przelotowy DO-204AH (DO-35)
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.5 V @ 200 mA
Prod.
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Moc - maks.
500 mW
Impedancja (max.) (Zzt)
100 Ohms
Bazowy numer produktu
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
5 µA @ 2 V