TZX15C-TR
Numer produktu DigiKey
112-TZX15C-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
112-TZX15C-CT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
TZX15C-TR
Opis
DIODE ZENER 15V 500MW DO204AH
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 15 V 500 mW Otwór przelotowy DO-204AH (DO-35)
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.5 V @ 200 mA
Prod.
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Moc - maks.
500 mW
Impedancja (max.) (Zzt)
40 Ohms
Bazowy numer produktu
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
1 µA @ 11.5 V