TZX13A-TR
Numer produktu DigiKey
112-TZX13A-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
112-TZX13A-TRCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
TZX13A-TR
Opis
DIODE ZENER 13V 500MW DO204AH
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 13 V 500 mW Otwór przelotowy DO-204AH (DO-35)
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.5 V @ 200 mA
Prod.
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Seria
Klasa
Motoryzacja
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Kwalifikacja
AEC-Q101
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - Zenera (nom.) (Vz)
Obudowa / skrzynia
Moc - maks.
500 mW
Obudowa dostawcy urządzenia
DO-204AH (DO-35)
Impedancja (max.) (Zzt)
35 Ohms
Bazowy numer produktu
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
1 µA @ 10 V