TZMC47-M-08
Numer produktu DigiKey
112-TZMC47-M-08TR-ND - Taśma i szpula (TR)
112-TZMC47-M-08CT-ND - Taśma cięta (CT)
112-TZMC47-M-08DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TZMC47-M-08
Opis
DIODE ZENER 47V 500MW SOD80
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 47 V 500 mW ±5% Montaż powierzchniowy SOD-80 MiniMELF
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 nA @ 36 V
Prod.
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.5 V @ 200 mA
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±5%
Obudowa / skrzynia
Moc - maks.
500 mW
Impedancja (max.) (Zzt)
110 Ohms