TZMC11-M-18 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 8 048
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 373
Diody - Zenera 11 V 500 mW ±5% Montaż powierzchniowy SOD-80 MiniMELF
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TZMC11-M-18
Numer produktu DigiKey
TZMC11-M-18-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TZMC11-M-18
Opis
DIODE ZENER 11V 500MW SOD80
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 nA @ 8.2 V
Prod.
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.5 V @ 200 mA
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Tolerancja
±5%
Obudowa / skrzynia
Moc - maks.
500 mW
Impedancja (max.) (Zzt)
20 Ohms