TA6L56AHM3/H
Numer produktu DigiKey
112-TA6L56AHM3/HTR-ND - Taśma i szpula (TR)
112-TA6L56AHM3/HCT-ND - Taśma cięta (CT)
112-TA6L56AHM3/HDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TA6L56AHM3/H
Opis
TVS DIODE, 600W, 56V, 5%, SLIMSM
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
77V Zacisk 7,8A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SlimSMAW (DO-221AD)
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
7,8A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-65°C - 185°C (TJ)
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały jednokierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
47,8V
Obudowa / skrzynia
DO-221AC, płaskie odprowadzenia SMA
Napięcie - przebicia (min.)
53,2V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
77V