SMF48A-HE3-08 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Nexperia USA Inc.
W magazynie: 204
Arkusz danych
Similar
Eaton - Electronics Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
77,4V Zacisk 2,6A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-219AB (SMF)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DO-219AB SFM
SMF48A-HE3-08
Numer produktu DigiKey
SMF48A-HE3-08-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMF48A-HE3-08
Opis
TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO219AB
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Moc - szczytowa impulsu
200W
Prod.
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Seria
Pojemność przy częstotliwości
161pF przy 1MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-65°C - 175°C (TJ)
Status części
Nieaktualne
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały jednokierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
48V
Obudowa / skrzynia
DO-219AB
Napięcie - przebicia (min.)
53,3V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
77,4V
Bazowy numer produktu
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
2,6A