SMF18A-E3-08
Numer produktu DigiKey
SMF18A-E3-08TR-ND - Taśma i szpula (TR)
SMF18A-E3-08CT-ND - Taśma cięta (CT)
SMF18A-E3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMF18A-E3-08
Opis
TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO219AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
29,2V Zacisk 6,8A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-219AB (SMF)
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
6,8A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
200W
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
320pF przy 1MHz
Temperatura robocza
-65°C - 175°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
18V
Obudowa / skrzynia
DO-219AB
Napięcie - przebicia (min.)
20V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
29,2V