SMF16A-M3-08 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Nexperia USA Inc.
W magazynie: 204
26V Zacisk 7,7A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-219AB (SMF)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DO-219AB SFM
SMF16A-M3-08
Numer produktu DigiKey
SMF16A-M3-08-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMF16A-M3-08
Opis
TVS DIODE 16VWM 26VC DO219AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
7,7A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
200W
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
343pF przy 1MHz
Temperatura robocza
-65°C - 175°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
16V
Obudowa / skrzynia
DO-219AB
Napięcie - przebicia (min.)
17,8V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
26V