SMF12A-M3-08
Numer produktu DigiKey
SMF12A-M3-08GITR-ND - Taśma i szpula (TR)
SMF12A-M3-08GICT-ND - Taśma cięta (CT)
SMF12A-M3-08GIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMF12A-M3-08
Opis
TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO219AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
19,9V Zacisk 10,1A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-219AB (SMF)
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
10,1A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
200W
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
483pF przy 1MHz
Temperatura robocza
-65°C - 175°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
12V
Obudowa / skrzynia
DO-219AB
Napięcie - przebicia (min.)
13,3V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
19,9V