SMCJ78CA-E3/9AT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Littelfuse Inc.
Taiwan Semiconductor Corporation
Bourns Inc.
Similar
Similar
126V Zacisk 11,9A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DO-214AB
SMCJ78CA-E3/9AT
Numer produktu DigiKey
SMCJ78CA-E3/9AT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMCJ78CA-E3/9AT
Opis
TVS DIODE 78VWM 126VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
SMCJ78CA-E3/9AT Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
11,9A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
78V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
86,7V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
126V