SMCJ75A-E3/9AT nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Littelfuse Inc.
Littelfuse Inc.
W magazynie: 630
STMicroelectronics
Microchip Technology
Bourns Inc.
Microchip Technology
Comchip Technology
121V Zacisk 12,4A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DO-214AB
SMCJ75A-E3/9AT
Numer produktu DigiKey
112-SMCJ75A-E3/9ATTR-ND - Taśma i szpula (TR)
112-SMCJ75A-E3/9ATCT-ND - Taśma cięta (CT)
112-SMCJ75A-E3/9ATDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMCJ75A-E3/9AT
Opis
TVS DIODE 75VWM 121VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
12,4A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Typ
Zener
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Kanały jednokierunkowe
1
Obudowa / skrzynia
DO-214AB, SMC
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
75V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
83,3V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
121V