Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 1 787
Arkusz danych
Bezpośrednie
W magazynie: 0
Arkusz danych
Diodes Incorporated
Littelfuse Inc.
Littelfuse Inc.
Microchip Technology
Similar
Similar
W magazynie: 900
Bourns Inc.
Taiwan Semiconductor Corporation
113V Zacisk 13,3A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DO-214AB
SMCJ70CAHE3/9AT
Numer produktu DigiKey
SMCJ70CAHE3/9AT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMCJ70CAHE3/9AT
Opis
TVS DIODE 70VWM 113VC DO214AB
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
SMCJ70CAHE3/9AT Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
13,3A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
70V
Obudowa / skrzynia
DO-214AB, SMC
Napięcie - przebicia (min.)
77,8V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
113V