SMCJ6.5A-E3/9AT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
STMicroelectronics
W magazynie: 2 536
Arkusz danych
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Similar
Microchip Technology
Littelfuse Inc.
Littelfuse Inc.
Bourns Inc.
Microchip Technology
Comchip Technology
11,2V Zacisk 133,9A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DO-214AB
SMCJ6.5A-E3/9AT
Numer produktu DigiKey
SMCJ6.5A-E3/9AT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMCJ6.5A-E3/9AT
Opis
TVS DIODE 6.5VWM 11.2V DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
133,9A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Taśma i szpula (TR)
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały jednokierunkowe
1
Obudowa / skrzynia
DO-214AB, SMC
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
6,5V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
7,22V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
11,2V