SMCJ48CA-E3/9AT
Numer produktu DigiKey
112-SMCJ48CA-E3/9ATTR-ND - Taśma i szpula (TR)
112-SMCJ48CA-E3/9ATCT-ND - Taśma cięta (CT)
112-SMCJ48CA-E3/9ATDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMCJ48CA-E3/9AT
Opis
TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
77,4V Zacisk 19,4A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
19,4A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
48V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
53,3V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
77,4V