Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Bourns Inc.
W magazynie: 6 277
Arkusz danych
Similar
Littelfuse Inc.
Littelfuse Inc.
W magazynie: 500
Comchip Technology
Comchip Technology
STMicroelectronics
Taiwan Semiconductor Corporation
Microchip Technology
W magazynie: 72
77,4V Zacisk 19,4A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DO-214AB
SMCJ48AHE3/57T
Numer produktu DigiKey
SMCJ48AHE3/57T-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMCJ48AHE3/57T
Opis
TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO214AB
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
19,4A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
48V
Obudowa / skrzynia
DO-214AB, SMC
Napięcie - przebicia (min.)
53,3V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
77,4V