SMCJ30CA-M3/9AT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 8 250
Arkusz danych
Bezpośrednie
W magazynie: 1 769
Arkusz danych
Littelfuse Inc.
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
Littelfuse Inc.
Microchip Technology
Similar
Similar
W magazynie: 243
STMicroelectronics
W magazynie: 147
48,4V Zacisk 31A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMC)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DO-214AB, SMC
SMCJ30CA-M3/9AT
Numer produktu DigiKey
SMCJ30CA-M3/9AT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMCJ30CA-M3/9AT
Opis
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
31A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Taśma i szpula (TR)
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały dwukierunkowe
1
Obudowa / skrzynia
DO-214AB, SMC
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
30V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
33,3V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
48,4V