SMCJ30CA-E3/9AT
Numer produktu DigiKey
SMCJ30CA-E3/9ATGITR-ND - Taśma i szpula (TR)
SMCJ30CA-E3/9ATGICT-ND - Taśma cięta (CT)
SMCJ30CA-E3/9ATGIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMCJ30CA-E3/9AT
Opis
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
48,4V Zacisk 31A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
31A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Typ
Zener
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Kanały dwukierunkowe
1
Obudowa / skrzynia
DO-214AB, SMC
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
30V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
33,3V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
48,4V