SMCJ26A-E3/9AT | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | SMCJ26A-E3/9AT |
Opis | TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214AB |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 12 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 42,1V Zacisk 35,6A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs) 35,6A |
Prod. | Moc - szczytowa impulsu 1500W (1,5kW) |
Seria | Zabezpieczenie linii zasilającej Brak |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Zastosowania Przeznaczenie ogólne |
Status części Aktywny | Temperatura robocza -55°C - 150°C (TJ) |
Typ Zener | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Kanały jednokierunkowe 1 | Obudowa / skrzynia DO-214AB, SMC |
Napięcie - wsteczne robocze (typ.) 26V | Obudowa dostawcy urządzenia |
Napięcie - przebicia (min.) 28,9V | Bazowy numer produktu |
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp 42,1V |