SMCJ18A-M3/57T jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Bourns Inc.
YAGEO
YAGEO
W magazynie: 220
Littelfuse Inc.
Littelfuse Inc.
Bourns Inc.
Comchip Technology
29,2V Zacisk 51,4A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMC)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DO-214AB, SMC
SMCJ18A-M3/57T
Numer produktu DigiKey
SMCJ18A-M3/57T-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMCJ18A-M3/57T
Opis
TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
51,4A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Taśma i szpula (TR)
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
18V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
20V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
29,2V