SMCJ18A-E3/9AT
Numer produktu DigiKey
112-SMCJ18A-E3/9ATTR-ND - Taśma i szpula (TR)
112-SMCJ18A-E3/9ATCT-ND - Taśma cięta (CT)
112-SMCJ18A-E3/9ATDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMCJ18A-E3/9AT
Opis
TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
29,2V Zacisk 51,4A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
51,4A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
18V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
20V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
29,2V