SMCJ14A-M3/57T jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Diotec Semiconductor
Littelfuse Inc.
YAGEO
YAGEO
Littelfuse Inc.
Comchip Technology
23,2V Zacisk 64,7A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMC)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DO-214AB, SMC
SMCJ14A-M3/57T
Numer produktu DigiKey
SMCJ14A-M3/57T-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMCJ14A-M3/57T
Opis
TVS DIODE 14VWM 23.2VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
64,7A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
14V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
15,6V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
23,2V