SMCJ13CA-M3/9AT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 2 762
Arkusz danych
Bezpośrednie
W magazynie: 0
Arkusz danych
Taiwan Semiconductor Corporation
Littelfuse Inc.
Littelfuse Inc.
Similar
Similar
Diotec Semiconductor
W magazynie: 783
Diodes Incorporated
Bourns Inc.
21,5V Zacisk 69,8A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMC)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DO-214AB, SMC
SMCJ13CA-M3/9AT
Numer produktu DigiKey
SMCJ13CA-M3/9AT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMCJ13CA-M3/9AT
Opis
TVS DIODE 13VWM 21.5VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
69,8A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
13V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
14,4V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
21,5V