SMCJ13A-M3/9AT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 0
Arkusz danych
Diotec Semiconductor
Littelfuse Inc.
YAGEO
YAGEO
Littelfuse Inc.
W magazynie: 400
Comchip Technology
21,5V Zacisk 69,8A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMC)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DO-214AB, SMC
SMCJ13A-M3/9AT
Numer produktu DigiKey
SMCJ13A-M3/9AT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMCJ13A-M3/9AT
Opis
TVS DIODE 13VWM 21.5VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
69,8A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Typ
Zener
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Kanały jednokierunkowe
1
Obudowa / skrzynia
DO-214AB, SMC
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
13V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
14,4V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
21,5V