SMCJ13A-E3/9AT
Numer produktu DigiKey
112-SMCJ13A-E3/9ATTR-ND - Taśma i szpula (TR)
112-SMCJ13A-E3/9ATCT-ND - Taśma cięta (CT)
112-SMCJ13A-E3/9ATDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMCJ13A-E3/9AT
Opis
TVS DIODE 13VWM 21.5VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
21,5V Zacisk 69,8A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
69,8A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
13V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
14,4V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
21,5V