SMCJ12A-M3/9AT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Littelfuse Inc.
Similar
Diotec Semiconductor
W magazynie: 2 443
Arkusz danych
Similar
Bourns Inc.
Littelfuse Inc.
Bourns Inc.
Comchip Technology
19,9V Zacisk 75,4A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMC)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DO-214AB, SMC
SMCJ12A-M3/9AT
Numer produktu DigiKey
SMCJ12A-M3/9AT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMCJ12A-M3/9AT
Opis
TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
75,4A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
12V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
13,3V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
19,9V