SMCJ11CA-M3/9AT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
W magazynie: 845
W magazynie: 0
Central Semiconductor Corp
Diodes Incorporated
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Bourns Inc.
Littelfuse Inc.
YAGEO
18,2V Zacisk 82,4A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMC)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DO-214AB, SMC
SMCJ11CA-M3/9AT
Numer produktu DigiKey
SMCJ11CA-M3/9AT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMCJ11CA-M3/9AT
Opis
TVS DIODE 11VWM 18.2VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
82,4A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Taśma i szpula (TR)
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
11V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
12,2V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
18,2V