SMCG51AHE3/57T
Numer produktu DigiKey
SMCG51AHE3/57T-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMCG51AHE3/57T
Opis
TVS DIODE 51VWM 82.4VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
82,4V Zacisk 18,2A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCG)
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
18,2A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
51V
Obudowa / skrzynia
DO-215AB, szerokie odprowadzenie SMC łamane do dołu
Napięcie - przebicia (min.)
56,7V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
82,4V