SMCG20CAHE3/9AT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Littelfuse Inc.
Similar
Littelfuse Inc.
32,4V Zacisk 46,3A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCG)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMCG20CAHE3/9AT
Numer produktu DigiKey
SMCG20CAHE3/9AT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMCG20CAHE3/9AT
Opis
TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
46,3A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
20V
Obudowa / skrzynia
DO-215AB, szerokie odprowadzenie SMC łamane do dołu
Napięcie - przebicia (min.)
22,2V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
32,4V