SMCG18A-M3/57T
Numer produktu DigiKey
SMCG18A-M3/57T-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMCG18A-M3/57T
Opis
TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AB
Szczegółowy opis
29,2V Zacisk 51,4A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCG)
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
51,4A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Taśma i szpula (TR)
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
18V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
20V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
29,2V