SMCG11A-M3/9AT
Numer produktu DigiKey
SMCG11A-M3/9AT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMCG11A-M3/9AT
Opis
TVS DIODE 11VWM 18.2VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
18,2V Zacisk 82,4A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCG)
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
82,4A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Typ
Zener
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Kanały jednokierunkowe
1
Obudowa / skrzynia
DO-215AB, szerokie odprowadzenie SMC łamane do dołu
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
11V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
12,2V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
18,2V