SMC5K54A-M3/I nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
YAGEO
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
YAGEO
W magazynie: 0
Arkusz danych
87,1V Zacisk 57,4A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMC)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DO-214AB, SMC
SMC5K54A-M3/I
Numer produktu DigiKey
SMC5K54A-M3/IGITR-ND - Taśma i szpula (TR)
SMC5K54A-M3/IGICT-ND - Taśma cięta (CT)
SMC5K54A-M3/IGIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMC5K54A-M3/I
Opis
TVS DIODE 54VWM 87.1VC DO214AB
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
57,4A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
5000W (5kW)
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
54V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
60V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
87,1V