SMC5K36A-M3/H
Numer produktu DigiKey
SMC5K36A-M3/HGITR-ND - Taśma i szpula (TR)
SMC5K36A-M3/HGICT-ND - Taśma cięta (CT)
SMC5K36A-M3/HGIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMC5K36A-M3/H
Opis
TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO214AB
Szczegółowy opis
58,1V Zacisk 86,1A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMC)
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
86,1A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
5000W (5kW)
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
36V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
40V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
58,1V