SMC5K30A-M3/I
Numer produktu DigiKey
SMC5K30A-M3/IGITR-ND - Taśma i szpula (TR)
SMC5K30A-M3/IGICT-ND - Taśma cięta (CT)
SMC5K30A-M3/IGIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMC5K30A-M3/I
Opis
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AB
Szczegółowy opis
48,4V Zacisk 103A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMC)
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
103A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
5000W (5kW)
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
30V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
33,3V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
48,4V