SMC3K78CA-M3/9A jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
W magazynie: 2 057
W magazynie: 1 642
Littelfuse Inc.
W magazynie: 350
Similar
Similar
Bourns Inc.
Taiwan Semiconductor Corporation
YAGEO
126V Zacisk 23,8A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DO-214AB
SMC3K78CA-M3/9A
Numer produktu DigiKey
SMC3K78CA-M3/9A-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMC3K78CA-M3/9A
Opis
TVS DIODE 78VWM 126VC DO214AB
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
SMC3K78CA-M3/9A Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
23,8A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
3000W (3kW)
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
78V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
86,7V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
126V