SMC3K28CA-M3/57 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
W magazynie: 0
W magazynie: 4 250
Arkusz danych
STMicroelectronics
Udoskonalony
Microchip Technology
Similar
Central Semiconductor Corp
Similar
Central Semiconductor Corp
Bourns Inc.
W magazynie: 784
45,4V Zacisk 66,1A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DO-214AB
SMC3K28CA-M3/57
Numer produktu DigiKey
SMC3K28CA-M3/57GITR-ND - Taśma i szpula (TR)
SMC3K28CA-M3/57GICT-ND - Taśma cięta (CT)
SMC3K28CA-M3/57GIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMC3K28CA-M3/57
Opis
TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214AB
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
SMC3K28CA-M3/57 Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
66,1A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
3000W (3kW)
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
28V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
31,1V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
45,4V