W magazynie: 1 725
Littelfuse Inc.
Bourns Inc.
Similar
Diodes Incorporated
W magazynie: 181
Similar
Microchip Technology
STMicroelectronics
W magazynie: 635
Comchip Technology
Comchip Technology
126V Zacisk 4,8A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMBJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMBJ78CAHE3/5B
Numer produktu DigiKey
SMBJ78CAHE3/5B-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMBJ78CAHE3/5B
Opis
TVS DIODE 78VWM 126VC DO214AA
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
4,8A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
78V
Napięcie - przebicia (min.)
86,7V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
126V