SMBJ70CHE3/52 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Microchip Technology
W magazynie: 0
Taiwan Semiconductor Corporation
W magazynie: 5 928
Arkusz danych
Similar
Bourns Inc.
Littelfuse Inc.
Diodes Incorporated
STMicroelectronics
125V Zacisk 4,8A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMBJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMBJ70CHE3/52
Numer produktu DigiKey
SMBJ70CHE3/52-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMBJ70CHE3/52
Opis
TVS DIODE 70VWM 125VC DO214AA
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
4,8A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Nieaktualne
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
70V
Napięcie - przebicia (min.)
77,8V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
125V