SMBJ7.5CD-M3/I jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Similar
W magazynie: 1 525
Taiwan Semiconductor Corporation
Littelfuse Inc.
12,7V Zacisk 47,2A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMBJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMBJ7.5CD-M3/I
Numer produktu DigiKey
SMBJ7.5CD-M3/IGITR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMBJ7.5CD-M3/I
Opis
TVS DIODE 7.5VWM 12.7V DO214AA
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
47,2A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Taśma i szpula (TR)
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały dwukierunkowe
1
Obudowa / skrzynia
DO-214AA, SMB
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
7,5V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
8,46V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
12,7V