SMBJ7.5A-M3/52 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
W magazynie: 4 652
Similar
YAGEO
YAGEO
12,9V Zacisk 46,5A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMBJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMBJ7.5A-M3/52
Numer produktu DigiKey
SMBJ7.5A-M3/52-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMBJ7.5A-M3/52
Opis
TVS DIODE 7.5VWM 12.9V DO214AA
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
46,5A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Taśma i szpula (TR)
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały jednokierunkowe
1
Obudowa / skrzynia
DO-214AA, SMB
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
7,5V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
8,33V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
12,9V