SMBJ6.5CA-M3/5B jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 10 344
Arkusz danych
Bezpośrednie
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 179
Central Semiconductor Corp
Diodes Incorporated
Littelfuse Inc.
Littelfuse Inc.
Microchip Technology
Taiwan Semiconductor Corporation
Comchip Technology
Comchip Technology
Similar
11,2V Zacisk 53,6A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMBJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMBJ6.5CA-M3/5B
Numer produktu DigiKey
SMBJ6.5CA-M3/5B-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMBJ6.5CA-M3/5B
Opis
TVS DIODE 6.5VWM 11.2V DO214AA
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
53,6A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Seria
Taśma i szpula (TR)
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
6,5V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
7,22V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
11,2V