SMBJ58AHE3/52 nie jest dostępne w magazynie, a zamówienia niezrealizowane nie są aktualnie dostępne.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Taiwan Semiconductor Corporation
W magazynie: 110 998
Arkusz danych
Similar
STMicroelectronics
Similar
YAGEO
YAGEO
93,6V Zacisk 6,4A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMBJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMBJ58AHE3/52
Numer produktu DigiKey
SMBJ58AHE3/52-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMBJ58AHE3/52
Opis
TVS DIODE 58VWM 93.6VC DO214AA
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
6,4A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
58V
Obudowa / skrzynia
DO-214AA, SMB
Napięcie - przebicia (min.)
64,4V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
93,6V