SMBJ51AHE3/52 nie jest dostępne w magazynie, a zamówienia niezrealizowane nie są aktualnie dostępne.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Taiwan Semiconductor Corporation
W magazynie: 7 096
Arkusz danych
Similar
STMicroelectronics
W magazynie: 6 916
Arkusz danych
Similar
YAGEO
YAGEO
82,4V Zacisk 7,3A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMBJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMBJ51AHE3/52
Numer produktu DigiKey
SMBJ51AHE3/52GITR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMBJ51AHE3/52
Opis
TVS DIODE 51VWM 82.4VC DO214AA
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
7,3A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
51V
Obudowa / skrzynia
DO-214AA, SMB
Napięcie - przebicia (min.)
56,7V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
82,4V